Blogs

meža pārdošana

Meža pārdošanas process sadarbībā ar “Trovent”

Mēs, “Trovent” komanda, savas zināšanas un pieredzi mežsaimniecībā esam guvuši vairāk nekā 20 gadu garumā. Tas ļauj mums apgalvot, ka patiešām pārzinām nozari un varam piedāvāt katram klientam ērtāko sadarbības veidu un iespējami labāko cenu meža pārdošanai. Labprāt sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan uzņēmējiem visā Latvijā.

Ko mēs īsti piedāvājam

“Trovent” iepērk neizstrādātus, pilnībā vai daļēji izstrādātus mežus. Tāpat arī varam palīdzēt īpašumu dalīšanas jautājumos, piemēram, nodalīt meža īpašumu no lauksaimniecības zemes.

Ar ko sākt, ja ir vēlme pārdot mežu?

Sākumā noteikti noderēs speciālista konsultācija. “Trovent” mājaslapā ir izveidota ērta pieteikuma forma, pēc kuras aizpildīšanas sazināsimies ar Jums divu darba dienu laikā. Formā jānorāda īpašuma veids, kadastra numurs, kontaktinformācija un vēlamā cena. Precīzāk noteikt cenu palīdzēs tas, ja Jūsu rīcībā būs taksācijas apraksts vai nogabalu raksturojošie rādītāji. Tos varat saņemt pašvaldībā, kurā atrodas īpašums.

Pēc konsultācijas divu darba dienu laikā sagatavosim jums piedāvājumu. Ja tas Jūs apmierinās, “Trovent” speciālisti dosies apsekot īpašumu klātienē, lai to novērtētu. Par šo pakalpojumu Jums jāmaksā nebūs. Pēc apmeklējuma piedāvātā pirkuma cena var tikt precizēta. Jo precīzāku informāciju varēsiet mums sniegt jau pašā sākumā (inventarizācijas dati, nogabala rādītāji jeb izdruka), jo mazākas iespējas, ka cena mainīsies.

Kas sekos tālāk?

Kad būsim vienojušies par cenu, pārrunāsim apmaksas kārtību un darījuma nosacījumus. Tad sagatavosim pirkuma līgumu, ko piedāvāsim arī Jums izskatīt.

Līgumu slēgsim pie notāra vai izmantojot vietni www.latvijasnotars.lv – tas atkarīgs no vēlmēm un iespējām, kā arī notāru pieejamības. Samaksu saņemsiet atbilstoši tam, kā būsim vienojušies līgumā. Visbiežāk tas būs tieši līguma parakstīšanas brīdī – notāra klātbūtnē.

Tad reģistrēsim nostiprinājuma lūgumu Zemesgrāmatā, un šīs izmaksas pilnībā sedz “Trovent”. Ja būsim iegādājušies no īpašuma atdalāmu daļu, Jūs saņemsiet jaunu Zemesgrāmatu apliecību, kas ietvers visas izmaiņas.

Viss klienta vajadzībām

Labprāt palīdzēsim Jums risināt arī dažādus juridiskas dabas jautājumus, kas saistīti ar meža īpašumu:

  • nokārtosim mantojuma lietas;
  • palīdzēsim dzēst kredītsaistības;
  • nodrošināsim reģistrāciju Zemesgrāmatā.

Dzīvē var būt arī dažādas situācijas – īpašums steidzami jāpārdod utt., tāpēc, ja vajadzēs, varēsim vienoties par avansa maksājumu vēl pirms darījuma beigām.

Ko sagaidīt no darījuma?

Nenoliedzami ir svarīgi, kādu naudas summu var iegūt, pārdodot mežu. Jāsaka, ka cenu ietekmē daudzi faktori, bet vidēji to amplitūda svārstās no 1000 EUR līdz pat 21 000 EUR par hektāru. Visbiežāk cenu ietekmē īpašuma lielums, piekļūšanas iespējas, stāvoklis, meža vecums, koku veidi, izcērtamās koksnes apjoms, zemes auglīgums.

Sazinieties ar mums, aizpildot pieteikuma formu vai zvanot pa tālruni 29429555.

Dalīties:
Facebook
Twitter
Saite
Scroll to Top